Csapágy ENDURO 6801 LLU MAX FE 12X21/23X5/6 mm
Grade 10 minősítésű csapágy, krómacél golyókkal:
  • 52100 minősítésű golyópályák: az egyik legtisztább és legkeményebb acélötvözet.
  • A belső tömítés bent tartja  zsírt a külső pedig kint tartja a vizet és a szennyeződést.
Méret:
  • Belső átmérő: 12 mm
  • Külső átmérő: 21 mm
  • Szélesség: 5 mm