Főbb jellemzők
Könnyű, mégis masszív alumínium váz
A hidroformázott Orbea Hydro váz erős, tartós és modern trail geometriával rendelkezik. A meredek ülőcsőszög és a lazább fejcsőszög ideális egyensúlyt kínál mászáskor és lejtőzéskor is.
140 mm rugóút – RockShox Recon Silver RL villa
A teleszkóp kiválóan kezeli a köves, gyökeres terepet, és precíz kontrollt biztosít akár nagy sebességnél is.
Shimano Deore 1x11 sebességes hajtás
Egyszerű, megbízható és széles áttételtartományt kínáló rendszer, amely minden terepen biztos váltást nyújt.
Shimano MT201 hidraulikus tárcsafékek
Erős, pontos és könnyen adagolható fékerő, amire bármilyen helyzetben számíthatsz – akár sáros, akár száraz körülmények között.
29” kerekek és széles gumik
A 29 colos kerekek stabilitást és gördülékenységet biztosítanak, a 2.6” széles Maxxis gumik pedig kiváló tapadást adnak bármilyen ösvényen.
Dropper nyeregcső előkészítés
A váz kialakítása lehetővé teszi a teleszkópos nyeregcső egyszerű beépítését, így a bringa bármikor tovább fejleszthető.
Miért válaszd a Laufey H30-at?
Egy bringa minden terepre – A Laufey nem riad meg sem a hegyi ösvénytől, sem a városi kihívásoktól. Ideális választás, ha csak egy bringát szeretnél, ami minden helyzetben helytáll.
Megbízható és időtálló alkatrészek – A Shimano és RockShox komponensek garantálják, hogy hosszú éveken át élvezd a bringázást, minimális karbantartással.
Játékos kezelhetőség – A trail geometriának és a 140 mm-es első rugóútnak köszönhetően a bringa lendületes, agilis és rendkívül élvezetes.
Orbea minőség – A spanyol gyártó híres a precizitásáról és a részletek iránti figyelméről – a Laufey is ennek tökéletes példája.
Ajánlott felhasználás
Hegyi ösvények, erdei trail pályák
Bikeparkos élmények, ugratók, flow trail-ek
Hosszabb túrák, vegyes terep
Mindennapi használat, ha egy strapabíró, élvezetes bringát szeretnél