15X100 L148TL9M15X1.5 Rock Shox Maxle Ultimate Gyorsszáras 00.4318.005.001
Rendelésre 3-5 napon belül.
A kép illusztráció.
Tengely: Rock Shox Maxle Ultimate, első átütőtengely  15x100,
hossz: 148mm
menethossz: 9mm
menetemelkedés: M15x1.50
Kompatibilis típusok: Sid 35mm Boost valamint PIKE, Lyrik B1, Yari nem boost